Hakkımızda

KayısıBurada 2013 yılında internet üzerinden Kayısı ve ürünleri satışı gerçekleştirmek üzere kuruldu. Sektörde aynı işi yapan bir çok site bulunurken, (Hatta kayısıburada’nın yanlış yazımını marka olarak kullanan siteler de dahil) kendimizi diğerlerinden ayırmak adına sürekli hamleler gerçekleştirdik. Öncelikli hedefimiz yanıltıcı olmayan ürün görselleri oldu. Görseldeki gibi ürünler göndermek. Bunu yaparken en önemli hedefimiz daimi müşteri memnuniyetiydi. Hiç bir platformda tek olumsuz yorum almadık. Müşterilerimizi hiç bir zaman mağdur etmemek üzerine yoğun çalışmalar gerçekleştirdik. Bunda başarılı olmanın sevincini her daim yaşıyoruz.

 

Kurulduğundan beri “Kalite” kilit kelimemiz oldu. Ve artık satış politikamızı müşterilerimizin sağlığı için komple değiştirdik. Ürün gamımızda radikal değişiklikler yaptık. Belki de satışlarımızı olumsuz etkileyebilecek yeni kararlar aldık ama içimiz rahat. Artık içinde glikoz olan hiç bir ürünü ve hiç bir markayı sitemizde satmamak üzere bir yola çıktık.  Hatta adında kayısı olup içinde kayısı olmayan ürünleri,  hem hediyelik paketlerden hem de vitrinlerimizden kaldırdık.

 

Kaliteli ürün- müşteri memnuniyeti önceliğiyle çıktığımız bu yolda, Kayısılı inovatif  yeni ürünler geliştirip sağlığınıza da önem vermeye devam edeceğiz.

 

KayısıBurada 

Yenihamam mah. Aras Sk 18/C Battalgazi / Malatya

bilgi@kayisiburada.com